Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

В органах ДФС Прикарпаття проведено понад 40 службових перевірок

З початку року відділом власної безпеки Головного управління ДФС в Івано-Франківській області проведено 43 службових перевірки, серед яких – 21 за зверненнями фізичних та юридичних осіб на протиправні дії працівників органів ДФС області.

За результатами проведених перевірок керівникам територіальних органів ГУ ДФС в області та Івано-Франківської митниці ДФС внесено 11 подань для вжиття заходів реагування. Як наслідок, до 21 працівника вжито заходи дисциплінарного впливу.

Окрім того, до правоохоронних органів направлено 10 матеріалів службових перевірок для надання правової оцінки та прийняття рішення згідно чинного законодавства. За вказаними матеріалами органи прокуратури розпочали 3 кримінальні провадження.

Крім цього, фахівці відділу власної безпеки проводять профілактично-роз’яснювальну роботу спрямовану на запобігання, попередження та припинення корупційних проявів в системі ДФС. Так, з початку року проведено 138 профілактичних заходів, бесід, лекцій в колективах з питань антикорупційного законодавства.

Нагадаємо, для оперативного реагування на скарги і звернення громадян та суб’єктів господарювання з метою подолання проявів корупції, усунення непорозумінь у спілкуванні громадян з посадовими особами органів фіскальної служби області або неякісного обслуговування працівниками ДФС, діє антикорупційних сервіс «Пульс». Номер цілодобової телефонної лінії сервісу "Пульс": (044) 284-00-07.

http://pravda.if.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?