Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Івано-Франківська митниця: додатковий імпортний збір приніс бюджету 23 млн. гривень

З часу впровадження додаткового імпортного збору суб’єкти господарювання  сплатили до Державного бюджету 23,3 млн. грн., або 16 відс. надходжень березня п.р. Про це повідомив в.о. начальника Івано-Франківської митниці  ДФС Василь Шайда.

Як відомо, з метою стабілізації платіжного балансу України, з 25.02.15 року в Україні введено тимчасовий додатковий імпортний збір. Ставка збору визначається залежно від коду товару згідно УКТ ЗЕД, зокрема: 10 % - для товарів, що класифікуються в товарних групах 1-24 УКТ ЗЕД (кава, м'ясо, молочні продукти, цукор тощо) та 5 % - для товарів, що класифікуються в товарних групах 25-97 УКТ ЗЕД (метал, кераміка, одяг, судна, зброя тощо). Також, за ставкою 10 відсотків обкладатимуться товари, що підлягають оподаткуванню ввізним митом відповідно до ст. 374 Митного кодексу (наприклад, товари, що пересилаються в міжнародних експрес-відправленнях, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 150 євро, але не перевищує еквівалент 10000 євро).

При цьому, не є об'єктами оподаткування додатковим імпортним збором життєво необхідні товари, до яких, зокрема, віднесені: нафта, газ природний, бензини, мазут і дизпаливо, вугілля, електроенергія, неопромінені паливні елементи, медичні вироби для проведення гемодіалізу і лікування онкологічних хворих тощо.

Загалом, з початку року суб’єктами господарювання  перераховано до Державного бюджету 300,8 млн.грн митних платежів, з них майже половина цієї суми надійшла у березні – 146,1 млн. гривень.

Головне управління ДФС в Івано-Франківській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?