Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Івано-Франківською митницею забезпечено до державної казни 1,1 млрд.грн. митних платежів

За 9 місяців поточного року Івано-Франківською митницею ДФС забезпечено до державної казни 1 млрд. 145 млн. грн. податків і зборів, що на 31 % більше, ніж за аналогічний період минулого року. В результаті вжитих заходів по контролю за достовірністю декларування та повнотою бази оподаткування, додаткові надходження у звітному періоді склали понад 41 млн. грн. Про це повідомив начальник Івано-Франківської митниці Василь Шайда.

За його словами, непроста економічна ситуація в країні спричинила зниження експортно-імпортних операцій у цілому. З початку цього року зовнішньоторговельний обіг склав 521 млн. доларів США, що на 34 % менше, ніж за аналогічний період минулого року, причому, обсяги експорту зменшились на 21 % а імпорту на 47 %.

Як позитив, слід відмітити зміни у структурі зовнішньої торгівлі у регіоні: якщо у минулому році імпорт переважав над експортом на 18 млн. дол. США, то у цьому році навпаки – експорт на 91 млн. дол. США переважає імпорт.

Основу товарної структури експортних операцій як і у попередньому періоді складають: деревина, вироби з деревини та плити деревостружкові; шпалери та паперові мішки; цемент та вироби з нього; електрообладнання, пральні машини; сухі яєчні суміші; вироби з полімерів, тощо.

Більшу частку імпорту складають: пластмаси та полімерні матеріали; транспортні засоби; папір і картон; органічні хімічні сполуки; обладнання та механічні пристрої; чорні метали, різноманітна хімічна продукція.

Що стосується географічного розподілу зовнішньої торгівлі, то у переважній більшості іноземними партнерами наших підприємств є  країни Європи, питома вага експорту до яких збільшилась на 10 % та імпорту з яких – на 6 %. Це відбулось внаслідок переорієнтації наших підприємців на ринки країн Європейського Союзу.

З початку року послугами митниці скористались 943 підприємства регіону та 136 суб’єктів з інших областей.

На сьогодні у зоні діяльності митниці працюють 14 складів тимчасового зберігання, з яких 5 – відкритого типу та 5 митних складів.     

Крім цього, в області функціонують 107 зони митного контролю, з яких – 19 створено з початку цього року.

Відтак, митниками Прикарпаття оформлено понад 41-ну тисячу митних декларацій при переміщенні 1-го млн. тон вантажів, що на 19% більше ніж за відповідний період минулого року.

Фактично всі оформлення відбулись у електронному вигляді, що підтверджує зручність електронного декларування, наслідком чого є прискорення процедур митного контролю та  зменшення корупційних ризиків, оскільки митне оформлення здійснюється у безконтактній формі.

Головне управління ДФС в Івано-Франківській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?