Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Від зовнішньоекономічної діяльності столичних підприємств до бюджету надійшло майже 16 мільярдів гривень

У першому півріччі 2015 року Київською міською митницею ДФС до Державного бюджету України перераховано 15 мільярдів 974 мільйони гривень податків і зборів, сплачених суб‘єктами господарювання при експортно-імпортних операціях з товарами. Це на 5,9 млрд. гривень (або на 58,7%) більше аналогічного періоду попереднього року. Середньоденні надходження протягом вказаного періоду склали 136,5 мільйонів гривень.

П‘ятірка основних бюджетоформуючих позицій, що імпортуються в Україну цьогоріч, залишається практично незмінною: різноманітні добрива, стаціонарні та мобільні телефони, нафта та нафтопродукти, машини автоматичного оброблення інформації, легкові автомобілі та інші моторні транспортні засоби.

Завдяки заходам з контролю за повнотою оподаткування товарів, митне оформлення яких здійснювалось в столичній митниці, до бюджету додатково спрямовано 348,3 мільйони гривень, з яких 331 мільйон гривень – за результатами контролю митної вартості товарів, решта – контроль за класифікацією товарів та країною походження.

ГУ ДФС у м. Києві

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?