Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Водій вантажівки намагався перевезти понад 7 тис. магнітів.

Підзаробити не вдалось

Водій вантажівки намагався перевезти понад 7 тис. магнітів.

Упродовж останнього часу працівники Галицької митниці Держмитслужби дедалі частіше виявляють порушення митних правил, у яких задіяні водії міжнародних автомобільних перевезень.

Чи то добра воля допомогти громадянам, чи бажання підзаробити, але такі «послуги» для них закінчуються плачевно. От і цього разу в пункті пропуску «Краківець- Корчова» працівники митниці в кабіні вантажівки виявили понад 7 тис магнітів різних розмірів. Як пояснив водій, цей товар він взяв у Республіці Польщі з метою перевезення через державний кордон України у м. Львів. У митній декларації про це він, звичайно, не повідомив, документів, що підтверджують вартість товару, до митного оформлення не дав.

Відповідно до ст. 257 МКУ, декларування здiйснюється шляхом заявлення за встановленою формою (письмовою, усною, шляхом вчинення дiй) точних вiдомостей про товари, мету їх перемiщення через митний кордон України, а також вiдомостей, необхiдних для здiйснення їх митного контролю та митного оформлення. Дії перевізника мають ознаки порушень митних правил, передбачених ст.472 МК України.

Раніше працівники митниці вилучали у водіїв міжнародних автомобільних перевезень автозапчастини, телефони, спортивні літальні апарати тощо.

Галицька митниця Держмитслужби

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?