Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Волинські митники встановили факт несплати вивізного мита на суму майже 2,7 мільйона гривень

Перевіряючи законність вивезення з України одним з приватних підприємств необробленої шкіри великої рогатої худоби, посадові особи Волинської митниці з’ясували, що у двох випадках підприємство транспортувало вантаж зі значним заниженням його реальної вартості.

Зокрема, підприємство для митного оформлення надавало контракт з недостовірними даними, а компанія – нерезидент, на адресу якої нібито волинське ПП експортувало необроблену шкіру, насправді використовувалася для приховування справжньої митної вартості, повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області .

Саме це припущення працівників управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Волинської митниці ДФС підтвердили компетентні органи Туреччини, оскільки саме в цій країні зареєстровано отримувача необробленої шкіри з Волині. Колеги волинських митників констатували: фактична вартість експортованого товару є значно вищою.

Відтак, за одним фактом встановлено завдані державі збитки у вигляді несплаченого вивізного мита в сумі понад 981 тисячу гривень, а в іншому – більше 1,7 мільйона гривень.

За фактами вчинення дій, спрямованих на неправомірне звільнення від сплати митних платежів, зменшення їх розміру, що призвело до ненадходження до державного бюджету платежів, Волинською митницею ДФС складено два протоколи про порушення митних правил за ст. 485 Митного кодексу України.

http://slovovolyni.com/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?