Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Волинська митниця ДФС працює у штатному режимі

Стосовно повідомлень у пресі щодо ймовірного блокування митного поста  «Ягодин» Волинська митниця ДФС інформує наступне.

Будь-які форми сприяння Збройним силам України, в тому числі надання волонтерської та благодійної допомоги, повинні відбуватися у межах чинного законодавства та без підбурювання громадськості, в тому числі парамілітарними організаціями.

Волинська митниця ДФС наголошує на неприпустимості перешкоджання діяльності органам державної влади, зокрема у здійсненні ними контрольних та правоохоронних функцій.

За фактом перешкоджання функціонування міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин» по здійсненню прикордонно-митного контролю, Волинська митниця ДФС звернулася  до правоохоронних органів з метою встановлення осіб причетних до цього.

Фахівці Волинської митниці ДФС працюють у штатному режимі, виконуючи покладені на них функції із забезпечення реалізації державної митної політики у відповідності до норм чинного законодавства та своїх службових обов’язків.

Волинська митниця ДФС

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?