Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Временная таможенная декларация: возникает право на налоговый кредит

 Лист ГУ ДФС у м. Києві від 25.09.2015 № 14764/10/26-15-15-01-09

Фахівці ГУ ДФС у м. Києві у своєму роз’ясненні наголосили, що у разі здійснення операцій із ввезення на митну територію України товарів формування податкового кредиту з ПДВ проводять на підставі митної декларації, у т. ч. тимчасової.
   
   Такий висновок цілком узгоджується з вимогами пункту 201.12 Податкового кодексу України, згідно з яким у разі ввезення товарів на митну територію України документом, що посвідчує право на віднесення сум податку до податкового кредиту, вважають митну декларацію, оформлену відповідно до вимог законодавства, яка підтверджує сплату податку. Ця норма не забороняє платникам відносити до податкового кредиту суми ПДВ згідно з тимчасовою митною декларацією.
   
   У листі також зазначено, що у разі подання платником тимчасової митної декларації, у якій можливі зміни, до податкового кредиту відноситимуть суми ПДВ лише після подання ним митному органу додаткової митної декларації.
   
   Водночас звертаємо увагу на висновок ВСУ, викладений у постанові від 23.06.2015 № 21-347а15. Суд визнав неправомірним віднесення до податкового кредиту суми ПДВ за тимчасовою митною декларацією, зважаючи на те, що тимчасова декларація не є завершальним документом, її подання не є фактом завершення декларування. Остаточні ж відомості буде містити митна декларація, заповнена у звичайному порядку.

Источник:

http://buhgalter911.com

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?