Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Хмельниччина: у топ-п‘ятірці країн-імпортерів домінують партнери з Європи

17.10.2019

За повідомленням Хмельницької митниці ДФС, вартість імпортованих товарів протягом дев‘яти місяців на терени області склала 14, 7 мільярда гривень. Це на 26 відсотків, або на 3 мільярди гривень більше, ніж було в аналогічному періоді 2018 року.

Відповідно до топ-п‘ятірки основних партнерів бізнес-спільноти Хмельниччини при імпорті товарів увійшли такі країни як Польща, Німеччина, Росія, Італія та Бельгія. Вони забезпечили ввезення на територію області понад 50 відсотків усієї виробленої за кордоном продукції.

Що стосується номенклатури імпорту, то з Європи на терени нашого краю надійшло вугілля кам’яне, комплектне технологічне обладнання для осушування, очищення та зберігання зернових культур, обладнання призначене для наповнення, сортування, закручування та маркування пляшок, вироби з чорних металів, запчастини для автомобілів та сільгосптехніки, машини, що використовуються у текстильній промисловості, килимоткацькі верстати, сідельні тягачі, промислові лінії для хімічної промисловості, зерносушарки, косарки для газонів, полімери та пряжа.

З Росії імпортовано товари вартістю 1,5 мільярда гривень. Переважно це твели для ядерних реакторів, прокат плоский зі сталі, насоси, скло неармоване, арматура сантехнічна, сітка синтетична.

Відповідно Хмельницькою митницею ДФС протягом проадміністровано до бюджету 3.2 мільярда гривень, які сплачено підприємствами-імпортерами. Виконання індикативу становить понад 120 відсотків, тобто у грошовому значенні додатково отримано понад 500 мільйонів гривень митних платежів, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 800 мільйонів гривень.

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?