Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Як в Україну потрапляє "імпортний металобрухт", який згодом стає повноцінним авто

Автомобільні торгаші придумали, як провезти авто через кордон і зекономити на митниці

Нині на українському авторинку працює схема з продажу машин, ввезених в країну під виглядом металобрухту, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотоклуб".

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України "Про порядок нарахування митного збору" вартість провезення через кордон порожнього кузова автомобіля складає $60, а двигуна внутрішнього згоряння− $0,05 за кожен кубічний сантиметр об'єму.

Це дозволило недобросовісним громадянам придумати і використовувати схему, яка працює наступним чином: водій купує автомобіль "під документи", тобто металобрухт, на який, однак, є техпаспорт. При цьому українським законодавством дозволено обладнання кузова новим мотором.

Шахраї зазвичай використовують два варіанти:

1. В Україну одним вантажем ввозиться розібраний автомобіль, а іншим − завозяться інші деталі і "нутрощі". Після цього машину повністю збирають і здійснюють реєстрацію в МРЕВ;

2. В Україну ввозять зібраний автомобіль (в документах він значиться як розібраний кузов), але без коліс. Після проходження митниці, їх встановлюють назад і авто реєструється.

http://poltava.depo.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?