Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Яресько розповіла про реформу Державної фіскальної службі

Глава Міністерства фінансів України Наталія Яресько заявила, що Державна фіскальна служба, після проведеної реформи збільшить доходи з митниць на 20% і зменшити податкові ями на 10%.

Про це заявила Наталія Яресько під час свого інтерв'ю на одному з українських телеканалів, новину передає "Преса України".

"Мова йде про збільшення надходжень саме в одній сфері скорочення податкових ям у 10%, а по митниці у 20%. Це перший крок, і побачимо, ця команда буде мати можливість це зробити", - сказала вона.

Крім того, міністр повідомила, що в даний час розглядається можливість передачі митниці приватній фірмі, яка швидко ліквідує будь-яку можливість корупції і збільшить надходження до бюджету.

"Зараз обговорюємо можливість передати в приватні руки на тимчасовий період один пілотний проект в якійсь одній частині нашого кордону, так, як робилося це в різних країнах - в Болгарії, Філіппінах, Албанії", - зазначила вона.

http://uapress.info

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?