Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

З Прикарпаття на експорт везуть деревину

За інформацією Івано-Франківської митниці, за 10 місяців п.р. через кордони області суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності імпортовано 198,4 тисячі тон вантажів на суму 242,2 млн. доларів США.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяг імпортних операцій зменшився на 35 відсотків.

Водночас, обсяг експортних операцій проти минулого року зріс на 38 %, так в цьому році оформлено 965 тисяч тон вантажів вартістю 345 млн.доларів США.

Загалом, з початку року зовнішньоторговельний обіг склав 587,5 млн. доларів США. Сальдо зовнішньоторговельного обігу позитивне, тобто експорт переважає імпорт на 102,5 млн.грн.

Основу товарної структури імпортних операцій склали продукція хімічної промисловості, машини, устаткування і транспорт, деревина та целюлозно-паперові вироби з них. За кордон, в основному, вивозили деревину та целюлозно-паперові вироби, машини, устаткування та транспорт, продукцію хімічної промисловості.

Слід зазначити, що в переважній більшості експортно-імпортні операції суб’єкти господарювання здійснювали у країни Європи, СНД та Азії.

Загалом з початку року послугами Івано-Франківської митниці скористалося 922 суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності та 150 суб’єктів з інших областей. При цьому, оформлено понад 46 тисяч митних декларацій.

За матеріалами прес-служби Головного управління ДФС в Івано-Франківській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?