Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Закарпатська митниця ДФС: у січні порушено митних правил на суму 1,2 млн грн

Протягом січня 2015 року підрозділами Закарпатської митниці ДФС запроваджено 150 справ про порушення митних правил на суму майже 1 млн 210 тис. грн. Сума протоколів не остаточна, оскільки по 14 справах за ознаками ст. 471, 472, 482, 483 Митного кодексу України вартість предметів правопорушення ще не встановлена.

По 40 протоколах вилучені предмети правопорушень на загальну суму 1 млн. 010 тис. 404 грн., що становить – 84% від загальної суми заведених справ.

Порівнюючи з аналогічним періодом 2014 року, фахівці митниці зазначають, що у січні 2015 року збільшилась вартість предметів правопорушень на 69 % або на 838 тис. 811 грн. але зменшилась кількість складених протоколів. Так, зокрема у січні минулого року складено 153 протоколи на суму 371 тис. грн.

Як приклад, наведемо одне з найбільш резонансних митних правопорушень протягом січня 2015 року.

Зокрема, на митний пост «Ужгород» Закарпатської митниці заїхав українець на вантажному автомобілі «Рено» з напівпричепом. Згідно поданих до митного контролю товаросупровідних документів, в тому числі супровідного листа митних органів Словаччини, книжки карнет, інвойсу та СMR через митний кордон України переміщується товар: урологічні прокладки, підгузники та одноразові пелюшки з різними артикулами. Загальна вартість  переміщуваного товару – 43 тис. доларів США.

Під час проведення митного контролю, працівники митниці виявили невідповідність маркування наявного товару та того, який було заявлено в товаросупровідних документах. Це стало підставою для направлення на адресу відправника запиту та відкриття вантажних місць з метою ідентифікації товару.

 Іноземне товариство надало відповідь, де зазначило артикул та товар який відправляло, але підгузників «ABRI-FORM» з артикулом «43060», які зазначені в поданих до митного контролю документах, серед відправленого не було.

Таким чином, громадянин України перемістив через митний кордон товар з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу, як підстави для його переміщення документів, що містять неправдиві дані щодо маркування товару та ймовірно його вартості.

Щодо громадянина складено протокол про порушення митних правил, товар вилучено до рішення суду.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?