Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Закарпатська митниця почала оформлення вантажів із обробленою деревиною

Закарпатська митниця відновила митне оформлення пиломатеріалів (обробленої деревини) по сертифікатах, виданих до 10 жовтня 2015 року.

Про ц е повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Протягом п’ятниці було оформлено 19 фур, у суботу у роботі були ще 14 вантажівок. Зранку оформлення йшло в, так би мовити, неінтенсивному режимі. Це пов’язано з обмеженнями руху великовагового транспорту у вихідні дні по території країн Євросоюзу. Однак черг на пропускних пунктах та внутрішніх митницях на закарпатті уже немає.

Нагадаємо, що через неузгодженість дій центральних структур Закарпатська митниця почала відмовляти у митному оформленні пиломатеріалів по сертифікатах, виданих до 10 жовтня 2015 року. Що призвело до утворення черг із завантаженим деревиною транспортом, зриву зовнішньоекономічних контрактів і акцій протестів підприємців.

У результаті Кабінет Міністрів України прийняв у 16 жовтня спеціальну постанову «Деякі питання щодо видачі сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених із них пиломатеріалів», завдяки якій проблему з митним оформленням обробленої деревини вдалося повністю вирішити.

Відповідний документ було прийнято за наслідком депутатського звернення народного депутата Василя Петьовки, який змалював конфліктну ситуацію, що склалася на Закарпатті з експортом пиломатеріалів, і просив з метою її врегулювання "терміново прийняти постанову уряду про затвердження порядку видачі сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів, а до того підтвердити митним органам чинність сертифікатів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2005 року №1260.

Своє звернення з цього приводу ухвалила на останньому засіданні цього скликання і Закарпатська обласна рада.

Підприємці, які зазнавали великих збитків через нерозторопність чиновників, погрожували протестами з перекриттям пунктів пропуску на кордоні.

http://zakarpattya.net.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?