Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Закарпатську митницю обезголовлено і частково паралізовано, Крутяк вже не т.в.о.

Щоденні перерахування в Державний бюджет підписувати нікому

Закарпатську митницю обезголовлено і частково паралізовано, Крутяк вже не т.в.о.
Сьогодні, 20 серпня, офіційно сплив термін призначення Романа Крутяка на посаду т.в.о. начальника Закарпатської митниці ДФС України. У підсумку, він повернувся на посаду, яку виконував до цього тимчасового двомісячного стрибка у кар’єрному рості – головного спеціаліста відділу утримання нерухомого майна управління інфраструктури Закарпатської митниці ДФС.

Про це Закарпаття онлайн повідомляють джерела у фіскальних органах.

По суті, Закарпатською митницею зараз ніхто не керує. Якщо після резонансних подій у Мукачеві 11 липня весь керівний склад митниці, крім самого Р.Крутяка, було тимчасово відсторонено від виконання обов’язків на час внутрішнього розслідування, то тепер всіх дотеперішніх заступників переведено на посади (з меншим обсягом роботи) в номенклатуру начальника митниці. Тобто, це означає, що їх кар’єрними долями розпоряджатиметься вже наступний керівник цієї структури.

Останнього, судячи з ситуації, має бути призначено найближчим часом, ймовірно навіть завтра, у п’ятницю, 21 серпня. Бо станом на нині Закарпатську митницю через відсутність найвищого керівництва наполовину паралізовано – митниця діє тільки на рівні оформлення декларацій інспекторами, тоді як через те, що нікому підписувати документи, жодні операції з суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності не проводяться і не перераховуються щоденні платежі від роботи митниці в Держбюджет, які має право підписувати виключно керівництво митниці.

Менш визначеною залишається ситуація тільки з дотеперішнім керівником Закарпатської митниці Вадимом Симчерою, якого в статусі т.в.о. по суті "підсиджував" Р.Крутяк. Його також переведено до номенклатури начальника митниці, однак – наразі без конкретної посади.

Тим часом перевірку по митниці продовжено до 9 вересня.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, лобіювала призначення Р.Крутяка на посаду в.о. Закарпатської митниці верхівка закарпатської облорганізації політичної партії "УДАР", що нині позиціонується під політичним брендом Петра Порошенка "Солідарність". Тоді ж у мережі з’явилося фото з оригіналу трудової книжки Романа Крутяка, де виписані відомості про призначення його помічником-консультантом Роберта Горвата – одного з народних депутатів від Закарпаття від цієї політичної сили.

http://zakarpattya.net.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?