Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Закарпатську митницю поза оголошеним конкурсом очолив Володимир Колесніков

Начальником Закарпатської митниці Державної фіскальної служби України призначений Володимир Колесніков.

Про це Закарпаття онлайн повідомляють джерела в ГУ ДФС в Закарпатській області.

Попри те, що відповідний наказ головою ДФС України Романом Насировим було підписано ще 23 вересня, інформацію про призначення досі не опубліковано на офіційному сайті ГУ ДФС в Закарпатській області.

Суттєво, що В.Колеснікова призначено в обхід конкурсу на заміщення відповідної вакантної посади, що його було оголошено Закарпатською митницею у контексті публічних заяв керівництва ДФС України.

Оскільки В.Колесніков призначений в постійному статусі, а не як виконуючий обов'язки, це означає, що попередньо його кандидатуру було погоджено з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем.

За інформацією Закарпаття онлайн, відповідне призначення було здійснене за ініціативою Геннадія Романенка, який зараз курує призначення на керівні посади в структурі митної служби. Г.Романенко є кумом Ігоря Калєтніка - оголошеного в розшук правоохоронними органами України екс-глави Державної митної служби та колишнього заступника голови Верховної Ради України в період президентства Віктора Януковича.

Як уже повідомляло Заекарпаття онлайн, сьогодні народний депутат Віктор Балога розповів про щоденну масштабну "кришовану" контрабанду через Закарпаття і звернувся з цього приводу до глави СБУ.

Попередня креатура голови Закарпатської ОДА Генадія Москаля на посаду керівника Закарпатської митниці, колишній в.о. начальника ДПІ у м. Чернівцях ГУ Міндоходів у Чернівецькій області, очільник Чернівецької обласної федерації дзюдо Анатолій Паланійчук не пройшов обов'язкову у таких спецперевірку. Як стверджують джерела Закарпаття онлайн в ДФС, проблеми у А.Паланійчука виникли у контексті вимог люстраційного Закону України "Про очищення влади", оскільки він очолював ДПІ у м. Чернівці в період президентства Віктора Януковича.

http://zakarpattya.net.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?