Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Запорізькі митники виявили митних порушень майже на 7,5 мільйона гривень

За І квартал 2015 року фахівці Запорізької митниці зафіксували 79 фактів порушень митного законодавства на суму 7 мільйонів 480 тисяч гривень. Предмети правопорушень на суму понад 420 тисяч гривень були вилучені. Про це повідомив начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев.

– Поряд зі сприянням платникам податків, які сумлінно виконують свої обов'язки, важливою складовою роботи Запорізької митниці ДФС є протидія митним правопорушенням. Митниця має певні напрацювання та успіхи у цьому напрямі, – підкреслив керівник Запорізької митниці.

Олексій Мужев також зазначив, найбільше правопорушень було зафіксовано за фактами незаконного розпорядження громадянами транспортними засобами, а також ухилення від сплати посадовими особами підприємств та громадянами обов'язкових митних платежів.

Крім того, з початку року запорізькі митники розглянули 49 справ про порушення митних правил. На правопорушників накладені штрафи на суму понад 3 мільйони гривень.

Судові органи під час розгляду справ про порушення митних правил, заведених Запорізькою митницею, винесли постанови про конфіскацію в дохід держави предметів правопорушень на суму 270 тисяч гривень та на таку ж суму накладені штрафи.

У цьому році митниця уклала з одним із правопорушників одну мирову угоду, у ході виконання якої він сплатив до держбюджету 30 тисяч гривень.

Олексій Мужев запевнив, що Запорізька митниця налаштована на конструктивний діалог та співпрацю із усіма сумлінними платниками та закликав суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності чітко дотримуватись законодавчих правил.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?