Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Запорізька митниця ДФС майже на 20% підвищила застосування основного методу визначення митної вартості

У Запорізькому регіоні у зоні діяльності митниці значно зріс показник застосування основного методу визначення митної вартості товарів, які імпортуються за «прямими» контрактами. За перший квартал поточного року Запорізькою митницею ДФС митну вартість було скориговано на 36% менше минулорічних показників. Про це повідомив начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев під час робочої зустрічі з митними брокерами та підприємствами, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, та представниками Громадської ради при ГУ ДФС у Запорізькій області.

- Це один із позитивних результатів нашої співпраці з бізнесом. В умовах змін законодавства, зростання курсу основних іноземних валют по відношенню до гривні залишилось важливим знаходження законодавчого компромісу у відносинах митниці та суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності при вирішенні питань, пов’язаних з визначенням бази оподаткування та відповідно податковим навантаженням на імпортовані товари, - підкреслив Олексій Мужев.

У ході зустрічі учасники обговорили питання, пов’язані з виконанням митних процедур, зокрема, стосовно адміністрування митних платежів, митної вартості товарів, яка є базою оподаткування для нарахування та сплати законодавчо передбачених податків, у тому числі і додаткового імпортного збору.

Один із представників запорізької фірми перевізника позитивно відзначив роботу Запорізької митниці, відмітив її всебічну підтримку від оперативного вирішення проблемних питань до консультування при оформленні митних декларацій.

Під час заходу відбувся конструктивний діалог митників із представниками комітетів Громадської ради при ГУ ДФС у Запорізькій області та суб’єктами ЗЕД.

Проблемні питання та пропозиції, що прозвучали від учасників робочої зустрічі, будуть направлені на розгляд до Департаменту адміністрування митних платежів Державної фіскальної служби України.

  Головне управління ДФС у Запорізькій області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?