Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Затверджено Порядок видачі свідоцтва на право вивезення культурних цінностей

КМ України
Постанова КМ
"Про затвердження Порядку видачі свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей або відмови в його видачі, переоформлення, видачі дубліката, анулювання"
від 25.11.2015 N 963

Кабмін постановою від 25.11.2015 N 963 затвердив Порядок видачі свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей або відмови в його видачі, переоформлення, видачі дубліката, анулювання. 

Суб'єкт господарювання, який має намір вивезти або тимчасово вивезти з території України культурні цінності, або уповноважена ним особа подає письмову заяву про видачу свідоцтва до центру надання адміністративних послуг.

До заяви про видачу свідоцтва додаються документи, передбачені ст. 15 і 24 Закону "Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей".

За результатами розгляду заяви та доданих до неї документів Мінкультури видає свідоцтво разом з відповідним переліком (за потреби) та примірником фотографій культурних цінностей або мотивовану відмову у видачі свідоцтва.

Строк видачі свідоцтва визначено ст. 4-1 Закону "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності".

Заявникові може бути відмовлено у видачі свідоцтва з підстав, визначених ст. 25 Закону "Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей" та ст. 4-1 Закону "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності".

ЛIГА:ЗАКОН

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?