Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Чернігівська митниця перерахувала до бюджету близько 1,5 млрд. грн.

Протягом 4 місяців поточного року обсяги надходжень митних платежів та інших податків (зборів) до Державного бюджету від діяльності Чернігівській митниці ДФС склали 1 444 млн. грн. Виконуючий обов’язки начальника митниці Олександр Шавлак повідомив, що порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 66,9 відсотків або на 578,8 млн.грн.

У квітні, порівняно з березнем, надходження до бюджету зросли на 13 відсотків і склали 456,7 млн.грн. Зокрема, збільшення надходжень відбулось за рахунок зростання обсягів ввезення та сум сплачених платежів при оформленні нафтопродуктів, тютюнової сировини, азотно-фосфорно-калійних мінеральних добрив, паперу та картону некрейдованих. Також у квітні до традиційного переліку товарів, що оформлюються у зоні діяльності митниці, додались дві товарні позиції: кам’яне вугілля та силоси для зберігання зерна, митне оформлення за якими у березні не здійснювалося. Це також вплинуло на позитивну динаміку надходжень.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?