Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Для декларування товарів подаються виключно ті документи, що містять відомості, необхідні для митного оформлення

Щодо подання документів для митного оформлення товарів, Державна фіскальна служба України листом від 03.02.2015 № 3327/7/99-99-24-02-02-17 повідомляє.

Згідно зі статтями 264 (ч.2) та 335 (ч.3) Митного кодексу України (далі – МКУ), при здійсненні митного оформлення товарів разом з митною декларацією подаються лише рахунок або інший документ, який визначає вартість товару, та у випадках, встановлених МКУ, декларація митної вартості. Відомості про документи, визначені статтями 257 (ч.8) та 335 (ч.3) МКУ, зазначаються у встановленому порядку в митній декларації.

Таким чином, митним законодавством, у т.ч. главами 6-11 МКУ, врегульовано питання щодо необхідності надання під час декларування товарів тільки тих документів, що містять відомості, необхідні для митного оформлення.

Під час електронного декларування товарів необхідно утримуватись від надсилання разом з митною декларацією сканованих примірників документів, якщо такі документи не є необхідними для здійснення митних формальностей або вже надсилались під час митного оформлення інших товарів.

Також повідомляємо, що ДФС розглядається питання щодо впровадження обмежень у прийнятті таких документів до ЄАІС програмними засобами.

  Головне управління ДФС у Запорізькій області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?