Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

ДПС України робить усе можливе, щоб розвантажити пункти контролю на адміністративній межі з Кримом

У пунктах контролю в’їзду/виїзду на адміністративній межі з тимчасово окупованою АР Крим на виїзд щодень збільшуються затори вантажних автомобілів.

Як уже повідомлялося, позаминулої доби їх кількість на усіх пунктах контролю в сумі сягала понад тисячу вантажівок. Учора скупчення вантажного транспорту, який прямує із материкової частини України, збільшилося ще. У пунктах контролю «Каланчак», «Чаплинка», «Чонгар» накопичення вантажівок сягнуло понад 400 одиниць у кожному з пунктів.

Основною причиною цих черг є те, що, нібито, з 1 січня російська сторона планує запровадження декларування усіх без винятку товарів, які прямують з материкової України. Також скупченню автотранспорту традиційно сприяють і новорічні свята.

Державна прикордонна служба України робить усе можливе, щоб розвантажити цей напрямок. Наразі на усіх пунктах контролю збільшено кількість прикордонних нарядів, а там, де це можливо, створюються додаткові робочі місця для оформлення автотранспорту.

Ускладнення руху спричиняє й повільне оформлення транспортних засобів російською стороною, яка прискіпливо оглядає вміст автомобілів. В  середньому на огляд та оформлення документів однієї вантажівки росіяни витрачають не менше однієї години.

Вантажівки ж, що прямують з Криму, співробітники Держприкордослужби України та працівники митниці оформляють ритмічно та без затримки, тому черги на материкову частину України відсутні.

Источник: "Урядовий портал"

www.kmu.gov.ua
 

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?