Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Митні надходження через падіння імпорту автомобілів в Україну у 2014 році зменшилися на 4 млрд гривень.

Про це, як повідомляє РБК-Україна, заявив керівник митної служби України, заступник керівника Державної фіскальної служби України Анатолій Макаренко під час засідання комітету ВРУ з питань податкової та митної політики.

Так, у категорії "легкові автомобілі" надходження знизилися на 65%, а надходження митних платежів зменшилися майже на 4 млрд грн. В сегменті вантажних автомобілів і кузовів втрати склали 1 млрд грн, і вдвічі зменшився обсяг перевезень.

Водночас, за словами Макаренка, в 2014 р. митниця забезпечила надходження до бюджету в сумі 136,9 млрд. грн. Усього за 2014 р. надходження до бюджету від зовнішньоекономічних операцій склали 135,7 млрд грн, що на 0,9% менше 2013 р. За даними ДФС, на показник надходжень вплинула ситуація на сході України та анексія Криму. Так, за період анексії півострова від Кримської і Севастопольської митниць бюджет недоотримав прямих податкових платежів у сумі 1,8 млрд грн; події на сході країни призвели до зменшення надходжень від Східної та Луганської митниць в сумі 3,5 млрд грн; зміна структури імпорту і падіння цін на світових ринках призвели до зменшення оподатковуваного обсягу імпорту на 21% (в доларах США).

http://24tv.ua

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?