Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Митники та прикордонники України, Азербайджану, Грузії та Молдови обговорили основні напрями співпраці у рамках ГУАМ

Шляхи подальшої співпраці у митній та прикордонній сферах обговорили представники країн-учасниць ГУАМ під час 21–го засідання Керівного комітету Проекту із сприяння торгівлі і транспортуванню ГУАМ, яке нещодавно відбулося в Одесі.

Державну фіскальну службу на заході представляв заступник Голови ДФС Анатолій Макаренко, який поінформував присутніх про особливості реформування митної системи України.

„Підписання у цьому році Україною, Грузією та Молдовою Угоди про асоціацію з ЄС та створення Зон вільної торгівлі з країнами ЄС не тільки потребуватиме прискорення реформування митних служб наших країн, а й створює нові перспективи взаємодії в митній сфері в рамках ГУАМ”, - підкреслив Анатолій Макаренко.

Під час засідання був узгоджений проект Протоколу між митними адміністраціями держав – учасниць ГУАМ про взаємне визнання окремих результатів митного контролю товарів та транспортних засобів при здійсненні митного оформлення.

Підписання цього Протоколу, впевнені учасники засідання, значно прискорить та спростить митні процедури при переміщенні товарів та транспортних засобів через державні кордони країн – учасниць ГУАМ.

Наступне засідання Керівного комітету заплановано на середину 2015 року та відбудеться в Азербайджані.

http://sfs.gov.ua

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?