Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

На Запоріжжі платники забезпечили понад 3,5 мільярда гривень митних платежів

За результатами зовнішньоекономічної діяльності підприємств Запорізького регіону за 2014 рік до державного бюджету надійшло на 563 мільйони гривень більше порівняно з минулим роком. Тільки у грудні 2014 року до бюджету країни сплачено понад 368 мільйонів гривень або на 80 мільйонів більше, ніж у грудні 2013 року. Ці дані озвучив під час прес-конференції начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев.

Говорячи про підсумки роботи Запорізької митниці ДФС, Олексій Мужев зазначив, що суттєвим фактором, який сприяє організації роботи як митниці, так і учасників зовнішньоекономічної діяльності, є подальший розвиток електронних технологій. Наприклад, із близько п’яти з половиною тисяч оформлених митницею в грудні 2014 року митних декларацій тільки 35 були подані в паперовому вигляді. Тобто, не враховуючи одиничні виключення, забезпечено 100-відсоткове електронне декларування.

Це дозволяє оформлювати митні декларації в середньому протягом однієї години. При цьому середній час оформлення митних декларацій на імпортовані товари складає півтори години.

Поряд зі сприянням у межах законодавства сумлінним платникам податків, важливою складовою роботи митниці є протидія митним правопорушенням.

За 2014 рік фахівці Запорізької митниці зафіксували 312 фактів порушень митного законодавства на суму 17,8 млн. грн. У правопорушників було вилучено предметів правопорушень на суму понад 14,6 млн. грн. Найбільше було зафіксовано фактів незаконного розпорядження громадянами транспортними засобами, недекларування медпрепаратів, які містять наркотичні та психотропні речовини, а також ухилення від сплати обов’язкових митних платежів.

Запорізькою митницею було розглянуто 232 справи про порушення митних правил, за результатами яких на правопорушників накладені штрафи на суму 10,6 млн. грн.

Судовими органами під час розгляду справ про порушення митних правил, заведених Запорізькою митницею, були винесені постанови про конфіскацію в дохід держави предметів правопорушень на суму майже 13,4 млн. грн. та накладені штрафи на 12,9 млн. грн.

Олексій Мужев також наголосив, що Запорізька митниця висловлює готовність до ефективної реалізації державних реформ, при цьому завжди була і залишається стабільним та надійним партнером для сумлінних підприємств.

Пріоритетами для Запорізької митниці ДФС є створення комфортних умов для розвитку підприємницького середовища регіону, а також рішучість та безкомпромісність у боротьбі з корупцією і митними правопорушеннями.

Наприкінці прес-конференції керівник митниці відповів на запитання журналістів.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?