Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Нацбанк удосконалив порядок видачі індивідуальних ліцензій на розміщення резидентами валютних цінностей на рахунках за межами України

Національний банк
Постанова
"Про внесення змін до Положення про порядок видачі Національним банком України індивідуальних ліцензій на розміщення резидентами (юридичними та фізичними особами) валютних цінностей на рахунках за межами України"
від 24.07.2015 N 479

Нацбанк постановою від 24.07.2015 N 479 вніс зміни до Положення про порядок видачі Національним банком України індивідуальних ліцензій на розміщення резидентами (юридичними та фізичними особами) валютних цінностей на рахунках за межами України, якими визначено, що розміщення валютних цінностей на рахунку, відкритому фізособою - резидентом під час її нетривалого (менше 183 днів поспіль) перебування за кордоном, після повернення цієї фізособи в Україну має здійснюватися на підставі ліцензії, яку ця особа повинна отримати не пізніше 2-х місяців з дати її повернення в Україну. Протягом цих 2-х місяців фізособа має право розміщувати валютні цінності на такому рахунку без ліцензії (за винятком випадку переказу коштів з України на такий рахунок, що потребуватиме отримання ліцензії).

Розміщення валютних цінностей на рахунку, відкритому фізособою - резидентом під час її тривалого (не менше 183 днів поспіль) перебування за кордоном, після повернення цієї фізособи в Україну має здійснюватися на підставі ліцензії, яку ця особа повинна отримати не пізніше 24-х місяців з дати її повернення в Україну. Протягом цих 24-х місяців фізособа має право розміщувати валютні цінності на такому рахунку без ліцензії (за винятком випадку переказу коштів з України на такий рахунок, що потребуватиме отримання ліцензії).

Розміщення валютних цінностей на рахунку, відкритому фізособою - нерезидентом, після набуття цією фізособою статусу резидента України має здійснюватися на підставі ліцензії, яку ця особа повинна отримати не пізніше 24-х місяців з дати набуття нею статусу резидента України. Протягом цих 24-х місяців фізособа має право розміщувати валютні цінності на такому рахунку без ліцензії (за винятком випадку переказу коштів з України на такий рахунок, що потребуватиме отримання ліцензії).

Крім цього, збільшено строк дії ліцензії з 1-го року до 3-х років для фізосіб, які не є підприємцями.

Постанова набрала чинності 28 липня 2015 року у зв'язку з її опублікуванням в Офіційному інтернет-представництві Нацбанку від 27.07.2015 р.

http://www.ligazakon.ua

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?