Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Налогообложение НДС операций по поставке и экспорта зерновых и технических культур с 01.01.2015

 Із 01.01.2015 припинив дію пункту 151 Податкового кодексу України (ПК), яким визначався порядок оподаткування ПДВ операцій з постачання зернових і технічних культур, а також операцій із вивезення таких культур за межі митної території України в митному режимі експорту у 2014 році.
   
   Водночас пунктом 118 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 № 71-VIII до ПК внесено пункт 152, відповідно до якого тимчасово до 31.12.2017 включно від оподаткування ПДВ звільняються операції з постачання на митній території України зернових культур товарних позицій 1001–1008 згідно з УКТ ЗЕД та технічних культур товарних позицій 1205 і 1206 00 згідно з УКТ ЗЕД, крім першого постачання таких зернових та технічних культур сільськогосподарськими підприємствами — виробниками та підприємствами, які безпосередньо придбали такі зернові та технічні культури у сільськогосподарських підприємств — виробників.
   
   Операції з вивезення в митному режимі експорту зернових і технічних культур, зазначених в абзаці першому цього пункту, звільняються від оподаткування ПДВ.
   
   При формуванні податкового кредиту з придбаних та/або виготовлених необоротних активів, які одночасно використовуються в оподатковуваних і неоподатковуваних ПДВ операціях, зазначених в абзацах першому та другому цього пункту, норми статті 199 ПК не застосовуються, сплачені (нараховані) суми ПДВ по таких необоротних активах включаються до податкового кредиту.
   
   Норми цього пункту не застосовуються до операцій з постачання зернових культур товарної позиції 1006 та товарної підкатегорії 1008 10 00 00 згідно з УКТ ЗЕД. Такі операції оподатковуються ПДВ у порядку, встановленому ПК.

http://buhgalter911.com/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?