Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Отсчет сроков расчетов в ВЭД не зависит от даты заключения контракта

   Постанова Київського апеляційного адміністративного суду від 13.11.2014 № 826/7109/14
   
    Апеляційний суд, погодившись із позицією податківців, визнав, що порядок розрахунків за експортно-імпортними операціями не залежить від моменту (дати) укладання зовнішньоекономічного контракту. А тому за експортно-імпортними операціями, які здійснюються починаючи з дати набрання чинності постанови НБУ, якою встановлено 90-денний строк розрахунків, цей строк застосовується незалежно від дати укладання зовнішньоекономічного контракту.
   
    За експортно-імпортними операціями, які здійснюються починаючи з дати набрання чинності відповідної постанови НБУ, діє такий порядок:
   
    - виручка резидентів у інвалюті підлягає зарахуванню на їх валютні рахунки в уповноважених банках у строки виплати заборгованостей, зазначені в контрактах, але не пізніше 90 календарних днів з дати митного оформлення (виписки вивізної ВМД) продукції, що експортується. У разі експорту робіт (послуг), прав інтелектуальної власності — з моменту підписання акта або іншого документа, що засвідчує виконання робіт, надання послуг, експорт прав інтелектуальної власності;
   
    - імпортні операції резидентів, які здійснюються на умовах відстрочення поставки, в разі коли таке відстрочення перевищує 90 календарних днів з моменту здійснення авансового платежу або виставлення векселя на користь постачальника продукції (робіт, послуг), що імпортується, потребують висновку Мінекономрозвитку.
   
    Тож нарахування пені суб’єкту господарювання, який прострочив установлений строк розрахунків за ЗЕД-контрактом, у зв’язку з наведеним визнано правомірним.

Источник:

http://buhgalter911.com

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?