Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Україна припинила експорт електроенергії до Білорусі та Молдови

Україна тимчасово припинила експорт електроенергії до Республіки Білорусь та Молдови.
Про це повідомляє прес-служба Міненерго.
"Для підтримання збалансованого режиму між споживаною та генерувальною електричними потужностями в ОЕС України та уникнення відключень споживачів від електричної енергії Міненерговугілля тимчасово припинено експортування електроенергії до Республіки Білорусь та Молдови", - йдеться у повідомленні.
Крім того, для збалансування роботи ОЕС України в умовах дефіциту палива та гідроресурсів обмежено експортний потенціал "Острова Бурштинської ТЕС" з метою використання частини її енергоблоків для покриття навантаження в основній частині ОЕС України.
"З метою припинення віялових відключень електроенергії здійснено заходи щодо додаткового надходження електроенергії до України", - повідомляє прес-служба.
Як зазначається, наказом № 887 доручено ДП "НЕК "Укренерго" забезпечити технічну можливість імпорту електроенергії в обсязі до 1500 МВт. Станом на 12 січня 2015 року фактичний обсяг імпорту електроенергії становить 86 млн кВтг.

http://epravda.com.ua

 

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?