Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Україна та ГУАМ зміцнюють співробітництво у митній сфері

Питання розвитку взаємодії у митній сфері обговорили заступник Голови ДФС України Анатолій Макаренко та Генеральний секретар Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ Валерій Чечелашвілі під час робочої зустрічі 26 грудня.

«Це перша зустріч керівництва митних органів України та Генерального секретаря ГУАМ, і вона, безумовно, має започаткувати новий етап в наших відносинах», – підкреслив Анатолій Макаренко.

Генеральний секретар ГУАМ Валерій Чечелашвілі подякував Державній фіскальній службі за успішну організацію та проведення 21-го засідання Керівного комітету Проекту із сприяння торгівлі і транспортуванню ГУАМ, під час якого митники та прикордонники України, Азербайджану, Грузії та Молдови розглянули широке коло питань, спрямованих на розвиток торгівельно-економічних відносин між країнами об’єднання.

Учасники зустрічі висловили спільну думку щодо зростання ролі ГУАМ в інтеграційних процесах в регіоні, особливо у світлі останніх подій в Україні, а головування України в ГУАМ у 2015 році забезпечить збереження цієї тенденції.

Генеральний секретар ГУАМ підтримав ініціативу Державної фіскальної служби, що ГУАМ має стати площадкою для співпраці України, Грузії та Молдови з питань реалізації Угоди про асоціацію з ЄС, яка була підписана цими країнами нещодавно.

Прес-служба Державної фіскальної служби України

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?