Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Від стягнення штрафів конфіскованого майна на Київській митниці ДФС перераховано 11,2 млн. грн. до держбюджету

Митницею протягом червня підготовлено та направлено до Управління Служби безпеки України в Київській області та органів внутрішніх справ 10 повідомлень про протиправні діяння, що містять ознаки кримінального правопорушення.

Заведено 56 справ про порушення митних правил. Реально вилучені предмети у 66 справах. За попередньою оцінкою вартість предметів порушення митних правил складає 3,7 млн. гривень.

Типовими предметами правопорушення в червні переважно були валютні цінності, автотранспортні засоби, тютюнові вироби та товари, які переміщувались в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України.

Управлінням аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням у червні заведено 18 справ про порушення митних правил на суму майже 243 тис. гривень. Вже розглянуто 1 справу про порушення митних правил і накладено штраф у розмірі 8,5 тис. гривень.

Упродовж червня до суду направлено 69 справ на 11,8 млн. гривень.

За червень співробітниками митниці виявлено 3 факти незаконного переміщення наркотичних засобів, психотропних речовин їх аналогів та прекурсорів, відповідно складено 3 протоколи про порушення митних правил та направлено 3 повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення до органів МВС України.

ГУ ДФС у Київській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?