Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Харківська митниця спрямувала до бюджету понад півмільярда гривень

Як повідомили в Харківській митниці ДФС, у січні поточного року до бюджету надійшло 500,9 млн.грн., що більше показника минулого року  на 101,7 % або на 252,6 млн.грн.

Фахівці митниці зазначають, що в ході проведення митних формальностей додатково залучено до бюджету 8,9 млн.грн., з них за рахунок контролю митної вартості товарів – 7,5 млн. грн., класифікаційної роботи – 0,9 млн.грн., контролю за визначенням країни походження – 0,5 млн.грн.

«Сьогодні робота співробітників Харківської митниці направлена передусім на створення комфортних умов для суб’єктів господарювання, зниження ризику адміністративного тиску та корупції, забезпечення  спрощення та прискорення митних формальностей», - зазначає начальник Харківської митниці ДФС Валерій Остапчук.

Це, насамперед, передбачає спрощення митних процедур, впровадження гнучкого графіка роботи митних постів, впровадження сучасних інформаційних технологій із застосуванням інформаційних терміналів, електронного декларування тощо.

ГУ ДФС у Харківській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?